Konferencja użytkowników gier PROCeed

Tytuł: „10 lat stosowania gier decyzyjnych PROCeed”

Termin: 1 dzień (lub dwa dni lunch-to-lunch) w okresie 3-13 grudnia 2024 r.

Miejsce: Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46, Poznań, wjazd 3, Budynek H, sala konferencyjna

Formuła: hybrydowa (na miejscu oraz online)

Uczestnictwo bezpłatne

Już od 2014 firma ITTI wspiera szkolenia z podejmowanie decyzji w warunkach kryzysowych. Ponad dwadzieścia uniwersytetów i szkół wyższych zaufało grom decyzyjnym PROCeed. Platforma nasza znana jest m.in. z gier w zakresie zarządzania kryzysowego takich jak: „Powódź na rzece Warcie”, „Epidemia wirusowa w Wielkopolsce”, czy też „Katastrofa kolejowo-drogowa na trasie Poznań-Gniezno„ oraz “Problemy w łańcuchu dostaw”. Symulacyjne gry edukacyjne to przyszłość w szkoleniu postępowania w sytuacjach krytycznych.

Z okazji dziesięciu lat praktycznego wykorzystania gier PROCeed chcielibyśmy podziękować dotychczasowym użytkownikom i zaprosić przyszłych – na wyjątkową konferencję jubileuszową, która odbędzie się w Poznaniu w pierwszej połowie grudnia 2024 r. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń dydaktycznych i poszerzenie świadomości na temat możliwości użycia PROCeed na polskich uczelniach wyższych oraz innych działań edukacyjnych. W trakcie konferencji usłyszymy prezentacje pomysłodawców produktu, twórców fabuły pierwszych gier, ekspertów merytorycznych z dziedziny zarządzania kryzysowego, ale przede wszystkim dydaktyków stosujących regularnie gry w trakcie zajęć ze studentami.

Uczestnicy konferencji mogą liczyć na:

  • wiele interesujących prelekcji i rozmów z ciekawymi ludźmi,
  • wyróżnienia dla dotychczasowych użytkowników naszych gier,
  • możliwość udziału w konkursach z nagrodami np. zniżkami na licencje PROCeed,
  • okazję oficjalnego wstąpienia do społeczności użytkowników, 
  • uzyskanie dostępu do przestrzeni kolaboracyjnej w chmurze. 

Możliwe będzie zarówno uczestnictwo osobiste jak i online. Dokładna data i ostateczna formuła imprezy zostanie ustalona i podana do wiadomości zainteresowanym w terminie późniejszym. Rozważane jest też dofinansowanie uczestnictwa w przypadku uzyskania wsparcia sponsorów. 

Organizatorzy konferencji są przekonani, że tegoroczna konferencja stanie się początkiem głębszej współpracy w ramach praktycznego wykorzystania nowoczesnych narzędzi w edukacji wyższej. Dlatego prosimy o podzielenie się swoją opinią na temat pomysłu konferencji w krótkiej ankiecie, co pozwoli oszacować zainteresowanie takim spotkaniem.